Warszawianka
powrót do forum 1 sezonu

Jestem zaskoczony skąd tyle negatywnych ocen, nie sugerujcie się nimi i sami dokonajcie oceny.
Ja na szczęście najpierw obejrzałem a dopiero potem sprawdziłem oceny na filmwebie (gdybym zrobił odwrotnie pewnie przepadł by mi naprawdę dobry serial).

pawel_bogucki33

potwierdzam jak na razie na 8. Nie ma co patrzeć na pseudo oceny, pseudo znawców

ocenił(a) serial na 3
Marek84

Moze to ty jestes pseudoznawca? Oglądając ten serial przechodziły mnie ciarki żenady

pawel_bogucki33

Lol, nigdy się nie wchodzi przed na "Filmweb" tylko po :)

ocenił(a) serial na 8
pawel_bogucki33

mnie tam się podoba, świetna atmosfera, czasem mam jakieś takie wrażenie, że jest to biografia, w którą Szyc jako człowiek się wpisuje nieco ;)

Kasha

Nawet bardzo mocno ;)

ocenił(a) serial na 7
Kasha

i ja mam takie autobiograficzne skojarzenie z Szycem, ale mi również ten serial "leżał". Szału nie ma, ale porządny.

pawel_bogucki33

Litości...

ocenił(a) serial na 1
pawel_bogucki33

Nie no bez jaj. Ocena i tak jest zawyżona. To straszliwy gniot jest.

pawel_bogucki33

Popieram. Po recenzjach to straszny gniot niby. Oceniają chyba poszukiwacze wzniosłego kina artystycznego albo gimbaza wszelaka. Szyc gra wybornie, dialogi są na dobrym poziomie, scenografia i muzyka świetnie dobrana. Problemem jest jak zawsze ciche dialogi, ale słuchawki w uszy i jest ok. Nie sugeruje się już od dawna pseudo recenzjami od psuedo recenzentów. Obejrzyjcie i oceńcoe sami zanim się zasugerujecie opinią.

ocenił(a) serial na 2
kullub_2

"Dialogi są na dobrym poziomie" - słaby trolling.

ocenił(a) serial na 8
Niepoprawny404

Buałahahaaa! Napisało dziecko mające konto od 8 miesięcy, no kurde znawca jak z koziej dupy trąba :D

ocenił(a) serial na 2
Kasha

Tępa zmywarko, miałem tu konta już od 2011 roku i ocenionych o ponad tysiąc produkcji więcej od ciebie. Wracaj do kuchni gdzie twoje miejsce.

Niepoprawny404

ten awatar :3 XD

ocenił(a) serial na 2
FrankSerpico4455

Mam nadzieje, ze nie jest przemocowy… :D

Niepoprawny404

śmiesznie beczy ofiara losu XD

kullub_2

Litości to gniot jest.

ocenił(a) serial na 10
pawel_bogucki33

W życiu jak i na filmwebie nie ma sensu sugerować się opinią innych ludzi. Jest cała masa zakompleksionych osób, an internet to ich miejsce w którym mogą się w końcu wypowiedzieć. Serial zajebisty.

ocenił(a) serial na 10
rafswawa84

dokładnie

ocenił(a) serial na 8
pawel_bogucki33

Tez nie rozumiem niskich ocen, dobry, mocny serial

ocenił(a) serial na 8
pawel_bogucki33

Ludzie oczekują, słusznie zresztą bo z wierzchu wszystko na to wskazuje, że to polska wersja Californication. Moim zdaniem to inna opowieść. Mi się podoba. Nie bardzo przepadam za panem Szycem, ale tu mnie przekonuje. Historię opowiada jak to w życiu dość chaotycznie, niespójnie ale z wnętrza. I to jest w punkt.

ocenił(a) serial na 9
pawel_bogucki33

Ja przeczytałem opinie przed obejrzeniem i nieco uprzedzony obejrzałem jednym tchem. Bardzo fajny serial, dobrze zagrany i wyreżyserowany ze starannością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones