PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860894}
6,2 6 425
ocen
6,2 10 1 6425
5,6 12
ocen krytyków
Warszawianka
powrót do forum serialu Warszawianka

Jaki kraj taki Hank Mudi. Zawsze mnie najbardziej rozwala jak te nasze pożal się borze "gwiazdy" udają swoje hollywoodzkie odpowiedniki.

prewitt

Jeszcze nie wyszło, a już ziapolenie. Po drugie, Californication, to też nie jest produkcja najwyższego natchnienia. No i po trzecie, Szyc to w Polsce gwiazda w zasadzie trochę większa niż w USA Duchovny.

ocenił(a) serial na 6
era

o królu złoty! Toś pojechał. Po emisji 2 pierwszych odcinków wygląda, że autor miał rację. Warszawianka to cienka zrzyna z Californication. Gra aktorów sztuczna, brak klimatu. Narrator silący się na poetyckie opisy rzeczywistości. Plastik razi po oczach. No ale stwierdzenie, że Szyc to inny kaliber gwiazdy w Polsce niż Duchovny w USA, to już mistrzostwo. Tak, Szyc może i jest bardziej popularny wśród polskiej widowni niż Duchovny w USA, ale aktorsko to niebo i ziemia.

tabularsnail48

Spoks, obejrzę wieczorem. Nic nie mówiłem o graniu, tylko o statusie w obydwu krajach.
A Szyc nie jest taki zły aktorsko, tylko trzeba mu dać dobry materiał :)

ocenił(a) serial na 6
era

To jeszcze tylko oświeć mnie proszę, co miałeś na myśli pod stwierdzeniem "to też nie jest produkcja najwyższego natchnienia"?

ocenił(a) serial na 1
tabularsnail48

Hahaha Duchovny to był w czasie Californication w 10tce najlepiej opłacanych aktorów serialowych. Za odcinek dostawał 200 tys dolców. A po Archiwum X ma status Legendy TV. Co Ty jakiegoś peta Szyca porównujesz co grał tylko półgłówków w filmach.

ocenił(a) serial na 6
Maynard1981

Sprawdz komu odpowiadasz ;) Wiadomo, ze Szyc moze buty czyscic Duchovnemu

tabularsnail48

Wszyscy znają Duchovnego w USA.

ocenił(a) serial na 3
era

"Szyc to w Polsce gwiazda w zasadzie trochę większa niż w USA Duchovny." XDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 3
prewitt

dokładnie

ocenił(a) serial na 4
prewitt

Dokładnie. Chyba uznali, ze nikt w Polsce nie oglądał californication. I niestety, tak jak piszesz, Szyc to Polska namiastka Franka Mudiego ( nawet imion nie zmienili), żałosna parodia

ocenił(a) serial na 6
rivita

Hanko Moody! Hank! To zdrobnienie od Charles, czyli polski Karol. Aczkolwiek tak, ten serial to jedna wielka z zrzyna z Californication.

prewitt

Trailer zachęca-"Nazywam się Franiszek i niedługo umrę", a słyszysz"Nazywam się Lester Brunham i mam 42 lata. Za niecały rok nie będę żył'. Masakra

ocenił(a) serial na 2
prewitt

Miało być światowo, niestety zamiast Warszawianki wyszła raczej Kwidzynianka, nie obrażając mieszkańców.

prewitt

nie lepiej napisac "zenujace" zamiast jakiegos spolszczonego obcojezycznego slowa "cringowe"?

Ozzmo

Cringe to żenada która aż boli do kości.

prewitt

Jestem w połowie pierwszego odcinka - po scenie w szkole NIKT mi nie wmówi, że to nie jest kopia Californication. Nawet uśmieszek ex-żony kiedy stara się być poważna, jakby żywcem odklejony z twarzy Nataschy McElhone.

prewitt

Moje pierwsze skojarzenie po plakacie - przecież to plagiat The Californication.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones