PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860894}
6,2 6 480
ocen
6,2 10 1 6480
5,6 12
ocen krytyków
Warszawianka
powrót do forum serialu Warszawianka

Ćpanie, chlanie, ruchanie.. to jest godność i majestat głównego bohatera i przesłanie serialu. Jego zdegenerowana osobowość szoruje po dnie od pierwszych sekund nie unosząc się nawet na ułamek chwili.

Propagowanie tego typu skrajnie patologicznych wzorców nie ma nic wspólnego ani z kulturą, ani z życiem. Film jest zdecydowanie co najmniej szkodliwy społecznie. Skrajny upadek kinematografii i kultury - istna tragedia dla oczu i słuchu.

Apkoni

No nie wiem jak ten film nie ma nic wspolnego z zyciem....chyba mieszkamy na dwoch roznych planetach.
Jakie propagowanie "patologicznych" wzorcow ? Niech kazdy zyje jak chce. Mnie to nie razi i mi nie przeszkadza.

Majumi

No widzę, że nie wiesz, ale jak będziesz chciał wrócić do nauki, to zawsze droga jest otwarta.

Apkoni

zesrałeś sie i tyle

Apkoni

przewrażliwiona ciota jesteś i tyle

damian_zukowski87

Nie płacz, za dwa miesiące wakacje się skończą i wrócisz do szkoły, chociaż z ciebie to raczej już nic nie będzie.

Apkoni

widzisz mój rocznik cipo? to stul mordę

damian_zukowski87

Nie będę marnował czas na przeglądanie twojego profilu mikrocefalu. Rocznik możesz sobie wpisać jaki chcesz, chociaż pewnie przekracza to znacznie twoje zasoby intelektualne. Bez odbioru.

Apkoni

Obejrzałem kilka minut i dałem sobie spokój. Zgadzam się z kolegą .Szkoda czasu na promowanie patologii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones