Forst (2024)
Forst: Sezon 1 Forst sezon 1, odcinek 2
odcinek Forst (2024)

odcinek 2

42m
5,5 437
ocen
5,5 10 1 437
Forst
powrót do forum s1e2

Forst

ocenił(a) serial na 5

Scenariusz jest totalnie zmiażdżony, ktoś kto czytał książkę jeszcze po niekąd coś rozumie z tego i zamysł postaci, ale ktoś kto nie miał z nią do czynienia kompletnie nie wiem co się dzieję w filmie i jak ważne są postacie osici, szerbskiej czy samego forst! O fabule już nie wspomnę...tu szczegóły budowały napięcie, więź i ta zachnałość forsta do dorwania bestii tutaj tego nie ma jest scena na sceną z której momentami nic nie wynika. Gdyby nie fakt że dopowiadam mężowi w trakcie trwania serialu pewne fakty z książki to kompletnie nie wie nic!

ocenił(a) serial na 2
Klaudia_Kymovska

Masz rację. Ja nie czytałam i nic nie zrozumiałam. Dokładnie jak piszesz.

ocenił(a) serial na 3
Klaudia_Kymovska

Zgadzam się kompletny bałagan , sceny są szarpane jakby oglądało się jakieś przebitki teledysku lub zapowiedzi filmowej. W roli Osicy widziałem Mariana Dzieciela . Jak czytałam książkę żyłem nadzieją że zekranizują dobry serial bo jest potencjał w histori stworzonej przez Mroza , wyszło słabo

Klaudia_Kymovska

No ja np. nie czytałam i kompletnie nie zakumalam końcówki...

nnowosielska

Ja też nie kumam

Klaudia_Kymovska

Właśnie czegoś brakuje mi w serialu, nie zrozumiałam go do końca. Dużo trupów co chwile ktoś umiera, w sumie nie wiem czy te postacie były istotne.

ocenił(a) serial na 8
Klaudia_Kymovska

Wow! Niezbyt dobrze świadczy to o twoim lubym w takim razie. Nie zrozumieć tak prostego serialu... Trzymaj go z daleka od bardziej wymagającej kinematografii.

AdMbN

Niezbyt dobrze to ty swiadczysz o sobie dajac 8/10 takiemu gownianemu serialowi.

Klaudia_Kymovska

Ja czytalam obie i tez gowno z tego wiedzialam.

ocenił(a) serial na 1
Klaudia_Kymovska

Ja książkę przeczytałem przeszło 2 lata temu, nie wszytko pamiętam, więc wyobraź sobie jakiej głupawki dostawałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones