PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011886}

Forst

5,0 17 278
ocen
5,0 10 1 17278
4,0 10
ocen krytyków
Forst
powrót do forum serialu Forst

Nie do końca pasuje mi wybór Szyca do głównej roli, dużo bardziej pasował by mi tutaj Marcin Dorociński lub Michał Żebrowski, plusem jednak może być to że Szyc jest fanem serii i sam chciał zagrać. Reszta obsady o ile mi wiadomo nie została jeszcze ujawniona więc można by pogdybać. Do roli Osicy idealnie pasuje mi pan Michał Pietrzak, aktor mało znany jednak wyglądowo wyjątkowo współgra mi z tą postacią, miałem go przed oczami gdy czytałem książki. Olge mogłaby zagrać Olga Bołądź, Gjorda - Dobromir Dymecki a prokuratora Gerca - Bartłomiej Topa. Problem mam jedynie z Dominiką, Cielecka pasująca wyglądowo jej nie zagra bo jest już Chyłką, nie przychodzi mi do głowy żadna aktorka o aparycji pani prokurator. Może ktoś ma jakieś swoje przemyślenia odnośnie obsady? Chętnie poczytam

silny201

Ja za Osicę widzę Mariana Opane.

Dominika - Magdalena Boczarska

A piosenką filmową części "Trawers" - Dawid Podsiadło - mori

silny201

Mniejsza o obsadę, ale zerknąłem na autorkę scenariusza, i natychmiast przypomniał mi się mem z kotkiem, przy ekranie z odpalonym CADem...

ocenił(a) serial na 2
silny201

Dziś skończyłam czytać Widmo Brockenu i właśnie zastanawiałem się kto by mógł zagrać Forsta. Nie wiedziałam nawet że będzie serial dowiedziałem się z wywiadu 7mpz.
Przez myśl przeszedł mi Dorocinski (mój ulubiony polski aktor) ale jakoś mi do końca nie pasuje. Leszek Lichota nie, w serialu Watacha bardzo mnie ujął i niech te dobre wspomnienie zostanie.
Borys Szyc nie przepadam za nim po prostu jego specyficzna maniera jakoś mi nie pasuje a może tu tego nie będzie.
Jednocześnie nie potrafię wskazać kto by pasował.
Też aby nie był to wybór oczywisty jak miałam. Chyłką.
Czasem czytając książki "widzę" postaci jako aktorów tak właśnie miałam z Chyłką od razu przed oczami miałam Magdalenę Cielecką.
Do sedna może tak:
Jeżeli chodzi o Osicę może Marian Dziędziel
Forst dalej brak pomysłu.

ocenił(a) serial na 4
Hekate90

Czytając książkę też widziałem Cielecką w roli Olgi.

silny201

dla mnie idealny Forst to Robert Więckiewicz ale już zagrał Behawiorystę. Osica to Gajos, ew. Dziędziel a najlepiej Grabowski.

ocenił(a) serial na 4
zbyniek1978

Według mnie do roli Forsta pasuje Dorociński, a do roli Osicy wprost idealnie Dziędziel.

silny201

Myśle ze Borys Szyc poradzi sobie dobrze z ta rola. Gdybym mógł wybierać, mój wybór padłby na Grzegorza Damieckiego.

silny201

Idealny Forst to Michał Żurawski z Kruka.

Kamaniewska

Wiktor Forst - Marcin Dorociński
Wardyś - Hansen - Weronika Rosati
Bestia -.Mateusz Jordan - Młodzianowski ( On go zagra !!!)
Gjord - Dobromir Dymecki
Osica - Krzysztof Gosztyła
Minister Bierzański - Mirosław Zbrojewicz
Gerc - Piotr Głowacki
Agata - Agnieszka Więdłocha
Białorusin - Andrei Zuhravsky

friendsfan1

Krzysztof Gosztyła jako Osica to byłoby złoto. Ja słucham audiobooków z powodu braku czasu na normalne książki. On był lektorem w każdej części. Top 1 w śród lektorów. I w sumie nie umiem sobie wyobrazić kogoś innego na rolę Osicy.

ocenił(a) serial na 3
silny201

Zgadzam się z Tobą! Lubię te serię książek, ale ze względu na wybór Szyca do roli Forsta, podaruję sobie oglądanie telewizyjnej adaptacji, Glownie po to, żeby nie psuć sobie swoich wyobrażeń! Szyc jest tak aseksualny dla mnie w odbiorze a postać Forsta jest szalenie intensywna w każdym aspeckie i nie bardzo rozumiem co on tam będzie robił! Prawdę mówiąc, nie lubię go w żadnej roli!

ocenił(a) serial na 7
silny201

Szyc w tym filmie i z tą brodą, wreszcie wygląda jak chłop, a nie jak homo giguś. Po raz pierwszy jego wygląd budzi pozytywne emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones