O.S.T.R.

Adam Andrzej Ostrowski

7,1
56 ocen muzyki
powrót do forum osoby O.S.T.R.

Nikt inny z raperów w Polsce nie dorasta Ostremu do pięt.Z każdym albumem jest coraz lepszy.

rakim6196

Nikt z żyjących raperów, ponieważ Magik jest co najmniej równie dobry.

kajwa

Jestem wielkim fanem Ostrego, ale muszę przyznać, że robi się coraz bardziej wtórny , jeśli chodzi o rap. Często zdarza mu się też robić strasznie niespójne teksty, wrzuca pełno wersów od czapy, byle do rymu. Za to produkcje robi na światowym poziomie, za co mu chwała.

kajwa

Wy ludzie macie coś na bani. Próbujecie się kreować się na jakiś
alternatywnych wszechwiedzących oryginalnych wychwalając ostrego i daj boże
magika. "Ah... ten rap jest taki bee, ale Ostry t jest najlepszy". No tak
trzeba tak powiedzieć bo tytko On ma przemyślane teksty tylko On skończył szkołę muzyczną i tylko On nie przeklina. Obudź się, wyjdźcie z domu
posłuchajcie dobrego Rapu a nie klepiecie to co wam inni dookoła mówią...

Guziec_

z ciekawości zapytam, kto Twoim zdaniem robi dobry rap?

rakim6196

A co myślisz o eldo?
za krótki
za krótki

pora2

eldo też świetny,ale jednak eldoka trochę takie smutasy śpiewa tylko,a ostrowski na pełnym luzie jedzie pod bit ;)

rakim6196

Popieram O.S.T.R. jest najlepszym Polskim raperem :) Tworzy prawdziwe dzieło z przesłaniem ......

użytkownik usunięty
rakim6196

Dla mnie O.S.T.R. jest najlepszy zaraz po Paktofonice i kalibrze 44.Jeden z niewielu który współcześnie nawijają z sensem a nie jakiś Peja ,slu ,firma itp.

no nie przesadzajmy,Peja też miał lepsze kawałki,a wspólny kawałem z ostrym jest wręcz zajebisty :D A tak marginesie OSTR najlepszy,jestem za :D

Djagger99

a dla mnie ostr byl najlepszy a dzisiaj to juz nie to samo.

Hasziszijjin

może i nie to samo,ale i tak do dziś nikt nie jest od niego lepszy :) no MOŻE z wyjątkiem Łony,ale można by było długo dyskutować

Djagger99

doniu liber gdzie te werby kim dla was jest Lona bo jak ja widze jego plyte to wiem ze znalazlem cos czego nie znajde nigdzie indziej bo Lona jest jeden...NIE POWTORZYSZ TEGO NIGDZIE

Hasziszijjin

OSTR-WLODI-HEMP GRU-PELSON-VIENIO-LONA-WWO-ONAR-PEJA-ELDO-TRZYCHA-PFK-WACO-HI-FIBANDA-SYNDYKAT-D IZKRET-TYMON-FISZ-POKAHONTAZ-WOJTAS-ERO tego zawswze sluchalem istawiam ich wszystkich w jednym rzedzie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones