Maciej Bochniak

6,0
514 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Maciej Bochniak

Spodziewalem sie sredniego filmu ktory niczym mnie nie zaskoczy a dostalem kawal naprawde dobrej roboty... Swietna gra aktorska, ciekawe ukazanie jak rosla moda na DISCO POLO w latach 90tych a do tego muza ktora powoduje ze moze czasem lezka w oku sie zakrecic. Pisze Wam szczerze ze nie bylem i nie jestem fanem DISCO POLO ale film jako calosc mnie zachwycil i ogromne brawa naleza sie DAWIDOWI OGRODNIKOWI za ogrom pracy jaka wlozyl w nauke spiewania. Moze wielu z was nie wie ale 95% kawalkow spiewal on co udowadnia ze po genialnej roli niep.chlopaka w CHCE SIE ZYC ma tez ogromny talent muzyczny. JESTEM ZADOWOLONY ZE WYBRALEM AKURAT TEN FILM W KINIE! POLECAM!!!

punisher822_filmweb

fakt jest faktem, że należy się ukazanie tego trendu i lat startu disco polo wtedy to się dokładnie wiedziało kto jest plebs a kto kultura jeszcze należy się kilka filmów o tych co przegrywali kasety wideo i kolesie grający w trzy kulki
Jak widać plebs disco polo wylewa się obecnych czasach aż żal patrzeć na to prymitywne społeczeństwo polskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones