Krzysztof Materna

5,7
728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Materna
renatasolecka

Skończ pierdolić bo posty na temat partii politycznych zaczynają być już nudne i denerwujące!

BartSmith

Tym bardziej jeżeli krytyka dotyczy PO

pavell_olvy

Nie, po prostu denerwuje mnie ocenianie aktorów poprzez ich poglądy polityczne. Chciałbyś być oceniany poprzez pryzmat tego w co wierzysz, bądź kogo popierasz?

BartSmith

Aktor angażujący się w politykę? Nie no, przecież to normalne i całkowicie na miejscu. Jak piłkarz grający w reklamach.

Kuba1982

Jak się okazuje to Materna teraz gra w reklamie razem ze znacznie bardziej cenionym Mannem (cenionym pewnie dlatego, że nie popiera PO). Więc te granie w reklamach to już "norma".

BartSmith

Zgodzę się, że granie w reklamach jest normą. Nie zgodzę się jedynie jeśli ktoś powie "czemu nie?". Granica między sportowcem, aktorem czy prezenterem zaciera się. Teraz wszyscy stają się "celebrytami", a tym podobno wszystko wypada.

Tak szkoda trochę. Może mam zbyt idealistyczne wyobrażenie o powołaniu aktora?

Kuba1982

Dlatego denerwuje mnie nierówne traktowanie aktorów. Niektórzy mają jakoby pozwolenie na to co robią, a inni już nie i są krytykowani. Sprawdź ilu znanych aktorów z całego świata wystąpiło w reklamach. Można się zdziwić. Może będę ich tłumaczył, ale nie zawsze przecież musi odgrywać główną rolę pokaźna sumka. Nie znamy realiów kulisowych (np. wystąpienie gościnne dla znajomego producenta). Dlatego tematy tego typu mnie denerwują. Wychodzi na to, że ludzie głównie oceniają aktora za to co robi, jakie ma poglądy, jak wygląda, a nie jak wykonuje swoją pracę.

renatasolecka

Caps Lock ci się zablokował ?

crazy_race

Dokładnie o to samo chciałam zapytać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones