Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 287 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

piękna jak Urszula Grabowska .... i tysiące Polek spotykanych na ulicach ,na dodatek niezła w rolach które widziałem.

dla mnie wygląda jak Lipnicka

użytkownik usunięty

Ok 25% Niemców wschodnich i północno-wschodnich ma geny słowiańskie, więc nie wiem czym się tu podniecać hłehłe.
PS: Byłeś w Niemczech?

to dlaczego niemki to takie swinie?

guga_buzka

Co masz na myśli pod słowem "świnia" ?

guga_buzka

Osobiscie mieszam podac cwierc wieku w Niemczech i z cala stanowczoscia moge stwiedzic, ze jest tu mnustwo pieknyck kobiet. Wbrew glupkowatych opiniach polskich zadrosnikow i zazdrosnic. Nie bede juz wymienial niemieckich znanych na calym swiecie modelek, bo szkoda czasu. Ten mit o polskich pieknych kobietach juz dawno upadl. Dzisiejsza Polka, to farbowana blondyna, ktora to co dopiero wyszla ze solarium, bo wyglad, jak kurczak z rozna. Ta pysku 2 cm. tapety, przykrotkawa spodniczka, a spod przykrotkiej lluzki wylazi sadelko. u gdzie mieszkam, co roku przyjezdza okolo 10 Polek na zbiory truskawek. Jezdze tam, jak i mnustwo innych Niemcow ( bo tak mozna ) samemu pozbierac i na miejscu kupic. Zebyscie widzieli te mordy zakazane. Szczerbate, niedomyte jakies i tylko ku..... w slownictwie. Polacy sie po prostu samodowartosciowuja i nie dopuszczaja do siebie, ze maja zdziry, a nie kobiety. Wystarczy taka puscic za granice i puszczaja sie na potege z kim sie da i jak sie da. Wsdyt i tyle.
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4945944
http://www.sfora.pl/Polki-traca-moralnosc-za-granica-Rozwiazle-imigrantki-a60087 /14

Zyga1

Twoja wypowiedz pokazuje ze jestes nienormalny chory i takie gadanie jest nie na miejscu. Nie masz sie na kim wyzyc? nie pisz na filmwebie. Widac ze cwierc wieku spedziles w niemczech jestes nienormalny i masz za kogos ponad, na dodatek o polkach malo wiesz. Daj swoja fote to pooceniamy polaczków cebulaczków za granica. Bylam w berlinie jakies 5 dni temu i stwioerdzam ze ciezko bylo mi wypatrzec niemke, same murzyny i araby.

guga_buzka

Nie. Jestem normalny, az za bardzo. Jezdze po Europie ze wzgledow zawodowych i widze i slysze co robia Polki. Lepiej sie nie przyznawac, ze jest sie z Polski. Co do Berlina, to jest tylko jedno z miast i jaskolka wiosny nie czyni. Tym bardziej, ze jest tam chyba najwiekszy osetek obcokrajowcow i to chyba nawet z Polski. Pamietaj, ze Berlin jest wieli i na takich dzielnicach jak Neukölln raczej Niemcow nie uswiadczysz.. Zapraszam na Tiergarten, Charlottenburg i wiele innych.

guga_buzka

Ta niemka też jest świnią ?

http://www.listal.com/franziska-facella

Zyga1

Przepraszam napisalem 10 Polek, a mialo byc 100.

http://img842.imageshack.us/img842/4653/110620111400.jpg

użytkownik usunięty
tomucho77

dobreeeeeeeee :))))))))

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Pierwszy raz widziałem ja w "Unknown" i byłem pewien ze to Polka.

Pete_3

Niby babcia, ze strony matki byla Polka i zaraz Polka. Urodzona i wychowana w Niemczech. Gdyby nawet, to co ? 3/4 Niemka,ale dla cie Polka tak ? Gratuluje mozgownicy.

użytkownik usunięty

grabowska? ostatnio strasznie zbrzydła

użytkownik usunięty

Grabowska to kwintesencja piękna,subtelności ,delikatności i do tego po prostu mądra kobieta i super aktorka-tak ja to widzę :))

Sie zdecyduj. Albo Diane jest piekna, albo jak Grabowska. Bo ta druga to niestety kolo pieknych nie lezała.

Geohound

A właśnie że leżała koło pięknych. Kolego udaj się lepiej do okulisty !

http://www.gala.pl/uploads/pics/grabowska_gl.jpg

tomucho77

Mówimy o tych oklapniętych oczach bez wyrazu i tej szczęce na szerokosc dłoni? No ok... niech Ci bedzie.

Geohound

oklapniętych oczach bez wyrazu i tej szczęce na szerokość dłoni ... żałosne :(

użytkownik usunięty
tomucho77

Jest to chyba piekno ktore jedynie ty dostrzegasz, nie zauważalne dla zwykłych śmietników

użytkownik usunięty

smiertelnikow*
jakos dziwnie wyszlo z tymi smietnikami

Natomiast ty dostrzegasz w niej samą brzydotę tak ? Hmm ... ciekawe jak by tak postawić koło niej Maggie Gyllenhaal kogo byś wybrał ?

użytkownik usunięty
tomucho77

To ze nie jest totalna szkaradą nie znaczy ze jest piekna, wiadomo ze brzydsze kobiety stapaja po ziemi, ale to nie oznacza ze kwalifikuje sie do pieknych

użytkownik usunięty
Geohound

masz gust koleś skoro Grabowska jak twierdzisz nie jest ładna:)

Grabowska jest mocno poniżej przeciętnej. Do 'ładnej' jej jeszcze sporo brakuje.

taa. Wszystkie Niemki brzydkie, tak jak wszystkie Polki piękne...

użytkownik usunięty
weeman86

No raczej, ludzie piszący ze polki takie piękne, niech się czasem rozejrzą co po ulicach chadza

w mojej szkole zdecydowana wiekszosc dziewczyn ladna i szczupla

guga_buzka

A Krugerka jest pewnie gruba i brzydka ?

tomucho77

ladna jest, ale takie gadanie ze polki brzydkie.. moze po 30 juz tak ale mlode ziewczyny sa bardzo ladne , a w niemczech bylam i ludzie sie tam roztyli, szwabskie ryje
ale tobie chlopie tez soe nudzi bo jestes na kazdym forum jakis laseczek, dajesz aktorkom 10 chociaz są beznadziejne w tym co robia, znajdz sobie dziewczyne a nie trollujesz fora

guga_buzka

Mieszkam w wolnym kraju i mogę wystawiać noty jakie chce i komu chcę to po pierwsze, a po drugie naucz się pisać po polsku.

ps. Czy ja napisałem gdzieś powyżej że polki są brzydkie ?

tomucho77

a czy ja odpowiadalam Tobie??

guga_buzka

A komu odpowiadasz ? Wiesz co to jest odnośnik ? Człowieku ogarnij się !

tomucho77

to ty sie ogranij i nie trolluj ziomus a swoje ekscytacje zostaw na redtube

guga_buzka

Wieśku wolę xvideos od redtube.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
guga_buzka

Czemu trollu gdy brakuje ci argumentów wyzywasz czyichś rodziców ? Czy chcesz pożegnać się z kontem na FW ?

weeman86

Ani niemki, ani Polki nie mają nawet startu do Ukrainek. O latynoskach nie wspomnę, bo czysty śmiech bierze.

Mnie osobiście stereotypy bawią, ale bądźmy poważni wszędzie na świecie są urodziwe kobiety także w Niemczech można się doszukać ''smakowitych sznycelków'' xD

użytkownik usunięty
Ezix

odgrzewam temat bo coś tu cichutko , to ładna czy nie ? :))

Najśliczniejsza :)

użytkownik usunięty
tomucho77

NO JASNEEEEEEEEEEEEE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones