Borys Szyc

Borys Michał Michalak

7,0
45 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

że jak słyszycie że w obsadzie gra szyc, to wiecie że raczej tego filmu nie obejrzycie? ja tak mam :)

telewizor

Witaj w klubie, jak tak samo mam, dodam jeszcze Karolaka, rzygać mi się chce jak widzę tych dwóch "aktoróff"

wojteksiwy757

Ja też. Zdziwiłem się, że wyszła mi średnia 4 z filmów z Szycem, ale zawyżyła epizodyczna rola gestapowca w "Pianiście" i - o czym nie miałem pojęcia - dubbing w "Ósmej mili".

telewizor

mam tak samo .Zawsze mam wcisk,że kolejny kiczowaty film.Na poziomie zwykłego telewizyjnego serialu z TVN z karolakiem.

telewizor

Jeśli gra Szyc albo/i Karolak to na pewno nie pójdę. Szyc ostatnio jedyne co potrafi to grać w dennych filmach i się kompromitować, mimo iż grać teoretycznie potrafi. A Karolak to żaden aktor- gra zawsze siebie. Poziom Mroczków, tyle że wypada bardziej autentycznie...

telewizor

Jeśli gra Szyc albo/i Karolak to na pewno nie pójdę.
Karolak to żaden aktor- gra zawsze siebie

telewizor

No jeszcze jak gra Tomasz Kot chociaż to się zdarza już rzadziej.

KiwiWojtas13

Szyc, Karolak. Dwóch aktorów których nie darze jakąś ogromną sympatią. U mnie z 24 filmów jakie widziałem, średnia wyszła 5,3. Jedyny film gdzie na mnie Szyc zrobił wrażenie to "Symetria".

telewizor

Dobry aktor tak jak Kot a grają w gniotach. Taki rynek :(

hubert_fw

Dokładnie, polecam obejrzeć Szyca w Teatrze Współczesnym. Ja byłem zszokowany, bo na prawdę gra świetnie!

telewizor

Tez tak mam

telewizor

Tak to jest jak się aktor chce nachłapać kasiory chwytając każdego gniota. Nie ma się co później dziwić że widząc "Szyc" w obsadzie filmu przychodzi na myśl tylko "kolejna polska tandeta.

telewizor

Widzę ze nie tylko ja cierpię na syndrom Szyca :)

telewizor

Dorzucam jeszcze Karolaka. Być może też Adamczyka i Kota.

telewizor

Widzę, że nie jestem jedyny :D
Ale szczerze to dobrze, że jest ktoś taki jak Szyc, ponieważ pokazuje nam które filmy będą miały szanse na zostanie chałą roku (te w których gra) a które nie (te w których nie gra).

telewizor

ten amator ma pdkładac glos golumowi w hobbicie.... w ten sposub znuszcza caly fiil ehhhh tragedia z szyca z taki aktor jak zemnie baletnica on nadaje sie co najwyzej na zmywak w Mc. Ciekawe kto go tak wylansowal

telewizor

trudno się nie zgodzić.

telewizor

piona ;)

telewizor

szyc karolak i już nie patrze dalej na film

telewizor

me too

telewizor

aktor strasznie denerwujący, staram się unikać filmy z jego udziałem. jedynie dubbing w reklamie canal + wyszedł na +

Eisen

śmieciowy aktor. tyle w temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones