Borys Szyc

Borys Michał Michalak

7,0
45 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

Powiedzmy sobie szczerze. W Polsce jest wiele dobrych i mniej znanych aktorów a Borys
Szyc razem z tą samą obsadą (Tomaszem Karolakiem , Tomaszem Kotem itp.) gra w
kiczowatych komediach romantycznych. Nic do niego nie mam bo gra w filmach dobrze lecz
aż we mnie się krew gotuje ,że słyszę o "NAJNOWSZYM I NAJLEPSZYM FILMIE 2012 ROKU
W CAŁEJ EUROPIE" ,który i tak okazuje się kiczem (Bitwa pod Wiedniem) a w obsadzie
znajduje się między innymi Borys Szyc. Dajmy sobie spokój ! Dobry film nie potrzebuje
wielkiej reklamy i znanego aktora tylko dobry całokształt. Oczywiście jest to tylko moje
zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać. Piszcie co na ten temat sądzicie.

KiwiWojtas13

Chciałem jeszcze dodać ,że z roku na rok filmy z Borysem mają coraz gorszą ocenę.

KiwiWojtas13

Tomasz Kot od jakiegoś czasu gra w coraz ambitniejszych projektach i omija komedie. Nie róbmy zamieszania i nie wprowadzajmy ludzi w błąd. Może ktoś przecież tu wejść i zobaczyć, że piszesz negatywnie o jego repertuarze i się do niego zrazi. Jak pan Tomasz się stara, to go za to doceńmy.

DonDominik

W bardzo ambitnych produkcjach jak " Hans Kloss : Stawka większa niż śmierć".

KiwiWojtas13

Filmy ,które na Filmwebie mają średnią od 5.0 w dół razem z Tomaszem Kotem dostają nominację do nagrody złotej kaczki. Kicz zwycięża ? Czy może ustawione nominacje ?

KiwiWojtas13

Dwa tytuły: "Erratum" i "Yuma". To powinno wystarczyć, ale na koniec dodam, że "Hans Kloss..." jest ciekawą próbą zrobienia kina przygodowego, choc przyznam, że niektóre aspekty mogłyby byc lepiej zrobione.

KiwiWojtas13

Popieram! Borys Szyc jest dla mnie jednym z przereklamowanych aktorów! Wszędzie go pełno! Mam taką nadzieję, że aktorzyna ustąpi młodszym dotąd nieznanym aktorom, którzy mają coś do powiedzenia!

KiwiWojtas13

Każdy rozsądny człowiek się z Tobą zgodzi. To tragiczne, że w niemalże każdej polskiej produkcji występuje Szyc albo/i Karolak albo/i Adamczyk. Mnie zastanawia co robią ludzie po szkole aktorskiej? Grają w serialach, bo do większej produkcji nie wejdą nawet jeśli są utalentowani, bo te miejsca są zajęte dla świętej trójcy Karolaka, Szyca i Adamczyka? Przykre.

antyromantyczka

Bo u nas jest tendencja do przedawkowywania aktorów w filmach. Jak zaczną grać to każdy w tym samym filmie. Ciągle tylko Szyc, Karolak, Adamczyk itd. A młodzi, zdolni się marnują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones