Borys Szyc

Borys Michał Michalak

7,0
45 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

Aktor klasy ź

użytkownik usunięty

Najgorszy polski aktor wszech czasów?

Bez przesady... Dobrze gra, nie wpadaj w paranoję.

użytkownik usunięty
JustFurious

Dobrze gra?Może kiedyś coś tam dobrze grał,dzisiaj ma na koncie mnóstwo dennych filmów,i pewnie na tym nie poprzestanie.

Skoro sam przyznajesz, że kiedyś grał dobrze, to nie wyrzucaj tu od razu miana najgorszego aktora wszech czasów. Na pęczki mogę ci wymienić tysiące innych, gorszych, którzy, nie wiedzieć czemu, noszą miano aktora.

użytkownik usunięty
JustFurious

Takich ludzi,jak Mroczkowie niesłusznie nazywanych aktorami,w ogóle nie biorę pod uwagę,bo nimi nie są.Mam na myśli profesjonalnych aktorów którzy mają już jakąś liczbę ról,a Borys Szyc ma ich naprawdę dużo i w większości są beznadziejne.Nie mówiłem też o najgorszym na skalę światową,ale o najgorszym w Polsce.

Niekoniecznie mówię o mroczkach... Wobec tego znasz wąskie grono aktorów, skoro akurat Szycowi nadajesz tytuł najgorszego w Polsce.

użytkownik usunięty
JustFurious

Tak?To w takim razie wymień te tysiące aktorów którzy zagrali beznadziejnie w większej liczbie gównianych produkcji niż Borys Szyc.

użytkownik usunięty

Nicholas Cage.

użytkownik usunięty

Zapomniałem dodać że polskich aktorów ;p

użytkownik usunięty

Może nie najgorszy, ale ostro leci w dół.

oj leci w dół.. podobała mi sie jego gra w serii serialu "oficer"

użytkownik usunięty

Nie jego wina że Polacy oglądają tylko takie denne filmy, a producenci tylko takie robią. Myślisz, że nie chciałby zagrać w Hollywodzkim filmie jakiej ambitnej roli? Bo Polska mu takiej nie stworzy niestety.

To jest jego zawód i musi z czegoś żyć, dlatego bierze co popadnie, bo jak raz odmówi to następnym razem reżyser go nie poprosi o grę w filmie.

A Szyc aktorem jest bardzo dobrym, podobnie jak Mecwaldowski (świetny w komediach), Adamczyk, Kot, Dorociński, Karolak (świetny w komediach), młody Sztur którzy naprawdę potrafią grać, ale nie ma dla nich ról na miarę ich talentu w tym kraju. Teraz dopiero powstały poważniejsze filmy jak Pokłosie, Mój Rower, Róża i inne, ale przedtem przez ostatnie 10 - 12 lat poza perełkami jak Dzień Świra powstawała sama chała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones