PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298581}
5,1 196 153
oceny
5,1 10 1 196153
5,9 36
ocen krytyków
Wojna polsko ruska
powrót do forum filmu Wojna polsko-ruska

Tylko oni wiedza jakie brednie można mieć w głowie od wciągania np amfetaminy, i te brednie świetnie są pokazane w tym filmie, tak więc uważam że film jest dobry, tylko w małym kręgu zrozumiały :)

ocenił(a) film na 10
fondenti

Zgadza się, nikt nie zrozumie tego natłoku myśli i pomysłów, postrzegania rzeczywistości itd, polecam książkę ;)

fondenti

Moim zdaniem te "brednie" są pokazane w sposób idiotyczny, choćby wciąganie barszczu z paczki. To śmieszne miało być? Co to miało ukazać? Polacy biorą się za robienie komedii, nie mając przy tym najmniejszego pomysłu na nią.

ocenił(a) film na 8
BubaSPZ

Wiesz co Buba, pozwól że nie powiem skąd ale znam i to sporo ludzi którzy podobnie sie zachowują jak Natasza wciągająca barszcz, widziałem jak ludzie robili kreski z ... cukru i wciągali, i to nie w żadnym zakładzie ale na tak zwanym "afterze" tylko po to żeby się "nakręcić" psychika ludzka przy dłuższym zażywaniu amfetaminy potrafi być nieobliczalna

fondenti

Dokładnie, poza tym moim zdaniem scena gdy Natasza wciąga nosem ten barszcz była raczej smutna niż śmieszna. Pokazuje do czego człowiek jest zdolny na głodzie narkotykowym.

fondenti

Miałem z tym gównem dużo styczności, a raczej z ludźmi od tego uzależnionymi i pierwszy raz słyszę o czymś takim. Ludzie czytają durne książki i artykuły na wiki o fecie i innych dragach i jak takie bezmózgi wierzą w to wszystko i chcą uchodzić za speców. Jakie to polaczkowate. Wasze gadanie to brednie typu czy marihuana jest z konopii i po fecie gonią cie ściany.

BubaSPZ

To nie jest komedia.

ocenił(a) film na 10
fondenti

Z tego filmu da się wyciągnąć jeszcze więcej! Dzieło sztuki, ale może tylko dzięki mojej nadinterpretacji... Chociaż ją przystumulował.

ocenił(a) film na 7
fondenti

uzależnionych? można nie być uzależnionym ale kumać dragi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones