PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876037}
4,9 14 804
oceny
4,9 10 1 14804
4,5 26
ocen krytyków
Kryptonim Polska
powrót do forum filmu Kryptonim Polska

Wystarczy spojrzeć na plakaty i obsadę i wiadomo, że będzie to gniot. Niestety do takiego poziomu spadło polskie kino...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Qpsztal

Sraj dalej bo to nie o tym

ocenił(a) film na 5
Luzmaria2011

mimo wszystko uczciwiej by bylo najpierw obejrzec, a potem oceniac

Masta_3

Po co? Przecież nie zniży się do takiego poziomu

neo01

To są czystej wody geniusze, którym myli się zobaczenie plakatu z zobaczeniem filmu....

tisoc

Prawda!

Masta_3

Nie dałem rady całego oglądnąć. Może z 40 minut i wyłączyłem. Film jest po prostu słaby. Aktorzy starają się być śmieszni i ta sztuczność razi. Sama fabuła też nie zachwyca. No powiedmy sobie szczerze nawet za darmo na jakimś filmanie czy cda to to hitem nie będzie. Taka "komedia" a'la tvn co to kręcą na jedno kopyto że nie odróżnisz w zalewie tego chłamu. Nie ma tu jakiejś ikry bożej jakiegoś szaleństwa spontanu naturszczyków. Tu nie ma dosłownie nic.

użytkownik usunięty
Masta_3

polskie kino reprezentuje mniej wiecej tyle (a jego tworcy maja mniej wiecej taki intelekt i kreatywnosc), jak ten film. Wymowa chyba jest zbedna. To tak jakby pieniadze wyrzucic rownie dobrze w bloto. Wiekszy pozytek, bo chociaz by ktos znalazl i wydal, wspierajac gospodarke

Luzmaria2011

Gówno-komentarz i 75 plusujących głąbów. Nikt wam debile nie każe oglądać filmu byście wyrobili sobie opinie. Wystarczy przeczytać i obejrzeć recenzje tych co się poświęcili i obejrzeli.

ocenił(a) film na 6
Luzmaria2011

a ja obejrzałam i fajny ;)

Luzmaria2011

Takie czasy, że niektórzy muszą zamanifestować swoje ograniczenie. Jednak powinieneś obejrzeć. Film średni jak dla mnie, ale możesz odnaleźć coś dla siebie np. w postaci tępych nazioli.

ocenił(a) film na 1
Luzmaria2011

Obejrzałem ponad połowę, dalej nie dałem rady. Jeden z największych gniotów jakie widziałem.

ocenił(a) film na 3
Luzmaria2011

Trzeba być totalnym przyglupem, żeby oceniać film, którego się nie obejrzało

Luzmaria2011

Dużo jest warta opinia o filmie bez obejrzenia. Lepiej włącz sobie Kevina samego w domu.

ocenił(a) film na 5
Luzmaria2011

Bardzo fajna komedia. Jeden poziom wyżej niż polskie kabarety na polsacie. Nie obraża inteligencji, tylko lekko ją znieważa

Olek_K_2

Wytrzymałem nieco ponad 30 minut. Szkoda życia by oglądać coś tak słabego.

Luzmaria2011

Kim trzeba być żeby bez oglądania ocenę wystawić...

ocenił(a) film na 7
belno

Luzmarią;) Swoją drogą niezła ksywa

ocenił(a) film na 9
Luzmaria2011

Nie ma to jak ocenić film, nie oglądając go. Brawo...

ocenił(a) film na 4
Luzmaria2011

Ja rozumiem że to nie jest dobry film ale jak można być takim debilem żeby oceniać film którego się nie oglądało

ocenił(a) film na 4
Luzmaria2011

Ja nawet Smoleńsk obejrzałam cały (kilka dni co prawda bo za jednym zamachem sie nie dało) żeby mu ocenę dać. Nie wyobrażam sobie oceniać film po plakacie czy tam po tytule. Dlatego sądze że tutaj konto dzieci nie powinny mieć.

ocenił(a) film na 7
Luzmaria2011

No ale czyli, ze nie ogladalas? :/

Luzmaria2011

niestety racja , kolejny , po ostatnim i przedostatnim i przyszlm polskim gniotem , czy to nie te same twarze po raz kolejny ???

Luzmaria2011

To żałuj, bo całkiem śmieszna komedia. A najlepsza jest postać Briana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones