PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876037}
4,9 14 804
oceny
4,9 10 1 14804
4,5 26
ocen krytyków
Kryptonim Polska
powrót do forum filmu Kryptonim Polska

Nie muszę tego dzieła oglądać aby wiedzieć, że będzie słabe.
Polscy nacjonaliści będą przerysowani do granic możliwości oraz ośmieszeni jak tylko się da.Nasi nacjonaliści muszą być oczywiście ukrytymi ped...mi, przy tym gorliwymi katolami i do tego wszystkiego neonazistami oraz polskimi patriotami w jednym, co jest tak od czapy pomysłem, że głowa boli.
Różnej maści debile uwielbiają tak przedstawiać polski nacjonalizm.
Trailer pokazuje nam troglodytów jakich ta ziemia nie nosiła jeszcze.
Nie wiem jak pokażą środowiska lewackie( bo raczej nie lewicowe), ale można się domyślać, że dużo przychylniej.
Ot kolejne polskie filmidło propagujące jedynie słuszne lewackie myślenie.

ocenił(a) film na 7
Vril88

Ja Ty to trafnie opisałeś, nic dodać :)

Vril88

Masz racje powinni dokumentalnie przestawić wszystkich tacy jacy naprawde są. Kto to widział żeby w komedii wyolbrzymiać albo przerysowywać jakieś cechy. KPINA !!!


PS. ciekawe czy pod filmami które ośmieszają lewaków też piszesz takie posty o bezpodstawnym ośmieszaniu czy zaczęło przeszkadzać ci to dopiero teraz.

BartasBartas

A to są takie filmy?

bewucze

Masz racje. NIGDY nie powstała żadna produkcja ośmieszająca lewaków... ehhh wy polscy nacjonaliści to faktycznie macie ciężkie życie. Cały świat przeciw wam.

ocenił(a) film na 1
BartasBartas

Możesz wymienić kilka tytułów?

BartasBartas

Czekamy na tę listę tytułów, najlepiej z lat 2000 wzwyż jeśli można.

BartasBartas

Podaj jakieś tytuły.

BartasBartas

Też poczekam. Wal.

BartasBartas

Rozumiem, że jeszcze nie znalazłeś.

Bilet95

Gówno nie śmierdzi póki się go nie rusza. Jak zaczyna się gmerać patykiem to zaczyna śmierdzieć. Ty jesteś gównem. Nie zamierzam z tobą dyskutować psie.

BartasBartas

Wniosek jeden, nic nie znalazłeś i reagujesz agresją, zawsze tak mają ludzie twojego pokroju.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BartasBartas

Tak, widać pan nie ma nic do powiedzenia, umiesz tylko sobie popluć. Bo jego własne twierdzenia nie mają żadnego przełożenia na rzeczywistość. Ale ja nie stocze się do niskiego poziomu jakim jesteś, kamień w dziurze na peryferiach opuszczonej wioski w Afryce ma większą wartość społeczną , od całego pańskiego istnienia.

Bilet95

do budy!

BartasBartas

Nawet tak krótkie wypowiedzi, z błędem piszesz.

Vril88

w komediach się przerysowuje do granic możliwości, bo to jest śmieszne.
Oczekujesz od komedii prawdy? Jak ją chcesz to włącz TVN albo TVP.

ocenił(a) film na 7
Piotr_Wojakowski

No teraz to przesadziles xD

ocenił(a) film na 6
Vril88

tak się składa że film wyśmiewa jednych i drugich. A polscy nacjonaliści to naprawdę na ogół łyse pały w dresach, wiem bo znam, widziałem i nie polecam

Vril88

Polscy nacjonaliści to debile, jak wszyscy nacjonaliści zresztą

ocenił(a) film na 2
Vril88

Nie można być neonazistą i wielbicielem Hitlera oraz polskim patriotą i gorliwym katolikiem jednocześnie, bo to się wyklucza. Neonazista uważa Słowian za podludzi, których trzeba wymordować albo zmienić w niewolników. Co to ma wspólnego z dobrem Polski i katolicyzmem? Dla lewactwa to wszystko jedno.

theodorebagwell3

No wyklucza się, a niektórzy  polscy narodowcy w latach 90-tych mieli hasło sieg hail, sieg hail, Polska to mój  kraj.. Jaki z tego morał?

ocenił(a) film na 2
tomasz1709

Taki, że wielu ludzi nie wie w co wierzy, a wielu niewierzących nie wie nawet w co nie wierzy.

Vril88

Jaki jest sens oceniać film bez obejrzenia?

ocenił(a) film na 8
Vril88

Nie było tak źle, to nie naziści tylko półgłówki, jak ci co dają jedna gwiazdkę. Fajny film.

użytkownik usunięty
Vril88

Ja myślę, że to właśnie dokument. Przecież narodowcy nie grzeszą rozumem.....

Vril88

Nacjonalizm sam w sobie jest debilizmem ,prawica ,lewica co to ma w ogóle za znaczenie jak na świecie tyle go ...wna? Dzieci umierające z głodu,pedofile czekający tylko na zabłąkaną duszyczkę ,wojny, ludobójstwa,ogólna zgnilizna. A polityczne podziały to największy syf i tylko idioci wierzą w słuszność jakiegokolwiek systemu(wyzysk,niewolnictwo, poniżenie, nędza)

ocenił(a) film na 7
Anubis_Anubis

W samo sedno... :(

Vril88

A ja to obejrzałem. Poziom paradokumentów z Polsatu. Nawet filmy Vegi przy tym filmidle to cukierki z bombonierki.

ocenił(a) film na 5
Vril88

W filmie pokazany jest też typowy lewak. Bynajmniej, nie w dobrym świetle.

ocenił(a) film na 9
Vril88

"Trailer pokazuje nam troglodytów jakich ta ziemia nie nosiła jeszcze."
no dokładnie
i wcale nie są przerysowani
komedia, bo komedia, ale pokazuje ich takich, jakimi są

ocenił(a) film na 7
Vril88

Masz racje, ale tak to jest w filmach - zwlaszcza komediach, ze postaci sa przerysowane. Troche przykre, ze skojarzono Polakow z faszyzmem, bo nie sadze by nawet narodowcy sie z nim indentyfikowali.

Vril88

Ten film to w zasadzie Gang Olsena w barwach narodowo-radykalnych. Myślę, że postacie takie jak przedstawione w filmie można spotkać po prawej i po lewej stronie, chociaż brak rozgarnięcia ekipy Romana jest hiperboliczny. Tacy ludzie zwykle interesują się przynajmniej historią, w filmie to są totalni neandertale. Niektóre skecze były zabawne, inne żenujące. Parę nachalnie lewackich wtrętów, nawet nie okraszonych komizmem. Co do wafelkowej swastyki to jednak zabrakło mi wątku inspiratorów, można go było wpleść, to by bardziej dawało do myślenia. Z mieszanymi uczuciami oglądałem scenę w tureckim fast-food. Pierwowzór postaci Mieszka wyszedł nie płacąc za colę a zapłacił życiem. Jak zwykle w polskich filmach, aż się prosi o polskie napisy. Niektórych tekstów nie zrozumiałem mimo trzykrotnego przewijania. Piosenka, przy której zakochani tańczą pierwszy raz bardzo słaba. Podsumowując, daję filmowi mocne trzy. Pójścia na niego do kina bym nie polecał ale jak już naprawdę nic nie ma to można obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
Vril88

Bo są śmieszni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones