PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483528}

Enen

6,7 13 654
oceny
6,7 10 1 13654
4,9 8
ocen krytyków
Enen
powrót do forum filmu Enen

7/10

ocenił(a) film na 7

jedna z lepszych polskich produkcji ostatnich lat, przy natłoku romantycznego syfu z wiecznie tymi samymi mordami na ekranie; historia świetna, gra aktorska na duży plus - zaskoczył Szyc, odkrycie w postaci Wolfa; zakończenie zawiodło i popsuło to co udało się stworzyć, spodziewałem się większego BUM w tej opowieści
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

ja co do zakonczenia nie mam zarzutu,w koncu jakies inne .film dobry 7 mocne polecam .fajna rola Szyca

ocenił(a) film na 8
Jbll

Zgadzam się, świetna rola Szyca.

Paulstick

Trochę dziwnie wyglądał w tej "fryzurze" ale ujdzie.

ocenił(a) film na 7
Paulstick

Świetny Szyc ale nie jego fryz

ocenił(a) film na 4
Pauleta

Akurat co do ,,wiecznie tych samych mord na ekranie" to spaliłeś. Szyc, który jest modny od kilku lat, Walach co zyskała chwilową uwagę po tańcu z gwiazdami, Opania który ma już naklejkę lekarza, Ewa Ziętek z kury domowej robi się wyzwolona, i reszta która wygląda na ekipę wiekową. No chyba, że za świeże twarzyczki można uznać białoruską sprzątaczkę lub Kwiecienia....
Szyc nie zachwycił grą aktorską- był nijaki w roli nijakiego bohatera. Btw. nie pasują mu dłuższe włosy ;)
Ledwo 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones