PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673293}
3,0 5 209
ocen
3,0 10 1 5209
Dżej Dżej
powrót do forum filmu Dżej Dżej

Zupełnie nie rozumiem oceny dla tego filmu.Jak dla mnie był super.Rola Szyca znakomita,fabuła
bardzo dobra a sam koniec filmu zupełnie nieprzewidywalny i wbił mnie w fotel !!!

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

nie chce zdradzać fabuły ale c tam było nieprzewidywalne ? bo tego nie rozumiem ? Postać Pani Adwokat na końcu ?

Mati_cmg

UWAGA SPOILER ! To,że Szyc pozabijał tych wszystkich ludzi.Całkowicie mnie to zaskoczyło.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

No mnie tylko Pani Adwokat zaskoczyła , Szyca jako aktora lubię zagrał w miarę przyzwoicie. Ale dla mnie nie było zaskoczeniem że ich pozabijał , możliwe ze przespałeś początek jak Szyc siedział w pace w Pomarańczowym wdzianku od tego film się zaczynał.
Dla mnie zrobione nieudolnie podobało mi się w tym filmie tylko kilka akcji za to dałem 3
2,4 faktycznie mała ocena ja zazwyczaj zaniżam średnie tutaj jednak podwyższyłem ;p
Co nie zmienia faktu że to nieudany film , a nie żadne ambitne kino

Mati_cmg

To,że siedział w pace nie znaczyło,że zabił tylu ludzi.Ja byłem pewien,że zabił tylko tą babe od wędlin.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

no tu ci przyznam rację wkręciłem sobie chyba z amerykańskich filmów że siedząc w p marańczowym wdzianku musiał być oskarżony o morderstwa ze względu na symbolikę kolorów ubrań więziennych
Sporo ostatnio tego typu filmów Polacy zrobili też swój ;) Pozdrawiam

Mati_cmg

Ja jestem mało wymagającym widzem.Mi też tylko kilka akcji się podobało w filmie.Jednak uważam,że ocena 2,4 jest strasznie zaniżona a,że bardzo lubię polskie kino to postanowiłem wystawić temu filmowi ósemkę.Gdyby nie ten zaskakujący koniec dałbym coś pomiędzy pięć a sześć.

Andrzejek324

kibol legii, wiec twoje zdanie na tym zacnym forum jest tak jakby warte tyle co gówno spuszczone do klopa :)

funkadelic

Każdy jest kibicem jakiegoś klubu.A,że jestem z Warszawy to nie mam komu innemu kibicować.

Andrzejek324

nie chodzilo mi w sumie o sam klub tylko w ogole o kibolstwo tej żałosnej ekstraklapy :)

funkadelic

Nic nie poradzisz,że mamy ligę taką jaką mamy.A tak nawiasem mówiąc ten temat dotyczy filmu "Dżej Dżej" a nie piłki nożnej.

Andrzejek324

no mistrzostwo świata to to nie jest ale widziałem mnóstwo filmów znacznie gorszych od teko i na tym portalu miały ocenę powyżej czterech np last minute wojna Polsko-ruska czy Swing wydaje mi się że twórcy portalu w ocenie filmu sugerują się bardziej nienawiścią do danego producenta czy aktora niż samum filmem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones