PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836323}
5,7 19 285
ocen
5,7 10 1 19285
5,6 35
ocen krytyków
Bo we mnie jest seks
powrót do forum filmu Bo we mnie jest seks

No szkoda

ocenił(a) film na 5

Jestem zachwycona Marią Dębską, rzuca na kolana, jest niewymuszenie seksowna, zapiera dech w piersiach. Idealne połączenie seksapilu, delikatności, wulgarności, radości i smutku. Dla takich kobiet się zabija, dla takich kobiet się umiera, dla takich kobiet robi się wszystko!

Jej ekranowi mężczyźni - Lichota, Zalewski i Kotschedoff są świetni. Lichota idealnie zblazowany, co było charakterystyczne dla Dygata, Lucek młodzieńczy, Kotschedoff Doskonale żałosny.

Wstawki musicalowe nie powodują cringu, są przyjemne do oglądania.

Kostiumy! Matko, jakie piękne kostiumy. Jakie seksowne. Cudowne, oddające ducha epoki.

Ale niestety, scenariusz jest żaden. Ma się wrażenie, że ogląda się pojedyncze sceny, które właściwie mogły by być ułożone w dowolnej kolejności. No, nie wszystkie. Istnieje główny wątek, ale poświęcone mu jest dosłownie pięć scen. Całą resztę można dowolnie pomieszać i nie wpłynie to w żaden sposób na fabułę, bo jej nie ma.

Szkoda, bo Kalina Jędrusik to jedna z niewielu aktorek, które zasługują na film biograficzny. Z tego moim zdaniem można było wycisnąć o wiele lepszy film.

ocenił(a) film na 5
Olga_Dubracka

Zgadzam się w 100%:))

ocenił(a) film na 7
Olga_Dubracka

Jej ekranowi mężczyźni - Lichota, Zalewski i Kotschedoff są świetni. Lichota idealnie zblazowany, co było charakterystyczne dla Dygata, Lucek młodzieńczy, Kotschedoff Doskonale żałosny.


świetnie napisane!

ogólnie abstrahując od niedostatków scenariusza, role dobrze napisane i świetnie zagrane, role męskie które słusznie wymieniłaś + "tadzieniek" Konwicki i Kuc - też świetni , Dębska to już wogle rola życia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones